Saç ekimi nedir ? FUE yöntemi

FUE tekniği ile verici
alından alınan ufak greft parçacıkları yine aynı teknik ile alıcı alana aktarılıyor...

>devamı

Saç ekimi video

Saç ekimi teknikleri,
saç dökülmesi, kirpik ve kaş ekimi ile ilgili her şey video sayfamızda...

>devamı

Öncesi ve sonrası

Saç ekimi işlemi öncesinde, işlem sırasında ve işlem sonrasında hastalar neler yaşamaktadır...

>devamı

Saç dökülmesini durdurabilecek ürünler hangileridir ?


Saç dökülmesine karşı kullanılacak ürünler

1- Nano teknolojik olmalıdır.

2- Saç derisine sürülerek uygulanabilir olmaldır.

3- Yan etkisi olmamalıdır.

4- Güçlü etkisi ile saç köklerinde saç dökülmesini etkileyen faktörlerle birebir mücadele edebilmeli..

5- Saç köklerini yeniden canlandırabilecek kapasitede olmalı..

6- Damar kökünü geliştirerek saç köklerinin kan damarları ile yeniden buluşmasını desteklemeli..

8 Yorum Yapılmıştır

ramazan

Doktor bey merhabalar benim saçlarım çok dökülüyor. ön taraflarım çok açıldı ve seyreldiler. Çevremdekiler bitkisel olarak saç dkülmesini önlemenin yolu olarak sarımsak ve zeytinyağı ile masaj yapmamı öneriyorlar. Acaba böyle uygulamalar yapmam doğrumudur ? Siz ne önerirsiniz ?

Uzman Doktor

Erkek tipi saç dökülmesi genetiktir, özellikle baba tarafından. Bazı ürünler azaltabilir ya da geciktirebilirler. Kullandığınız ürünler bir miktar dolgunlaştırabilir ama gürleştirmez. Geçmiş olsun

muharrem

Doktor bey merhabalar 22 yaşındayım saç dökülmesi sorunu yaşıyorum. Özellikle son yıllarda sn bir yılda saçlarım çok hızlı bir şekilde dökülmeye başladı. Bu dökülme ise 18 yaşlarında yavaş yavaş başlamıştı zaten. Eczanelerde satılan saç dökülmesine karşı olan bioxin vb. ilaçlar kullandım. Aynı zamanda bitkisel ve aktarcılarda satılan ürünleride denedim. Bu ürünlerin hiç birinden fayda göremedim. Saçlarıma ne kullanmam gerekiyor. Hangi ürünleri kullanırsam saçlarım dökülmez lütfen yardım edin ??

Uzman Doktor

Saç gelişimi için çinko ve biotine oldukça etkili bunları kullanmanızı öneririm, uygulama için ducray saç ürünleri, biotin sprey ya da eğer yaptırabilirseniz saç mezoterapisi, şampuan seçiminide iyi yapmalısınız, sağlıklı günler…

nevzat

Doktor bey merhabalar saç dökülmeleri için kullanılan serumlardan 2 senedir kullanıyorum. Bu serumların işe yarayıp yaramadığı konusunda sizden bir bilgi istiyorum. Bu serumlara dünya kadar paralar harcıyorum. Saç maskeside yapıyorum dökülmeler var. Sizce bu işe yarıyormudur ?

Uzman Doktor

Saç dökülmesi için kullanılan ürünlerin mutlaka faydası oluyor, ancak vücudumuz sabit kalmadığı için her yıl yeniden özellikle sonbahar aylarında tekrar bu tür ürünleri kullanmak yerinde olacaktır.

yılmaz alim

Doktor bey ben erkek kuaförüyüm bana hergün saç dökülmesi ile ilgili olarak yüzlerce kişiden soru geliyor. Bu sorular saçı dökülenden de dökülmeyenden de geliyor. Bu durum erkeklerin psikolojik bir sorunu galiba ? Acaba bu sorulara nasıl karşılık vermem gerekiyor ? Hangi ürünü tavsiye etmeliyim ?

Uzman Doktor

Bitkisel ürünleri tavsiye etmelisiniz.

Yorum Gönder


Güvenlik Sorusu *

Saç ekimi operasyonlarını anlaşmalı hastaneler ve tıp merkezlerinde yapmaktayız.

İSAPS EASAPS Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği ESTETİK PLASTİK CERRAHİ DERNEĞİ Repair saç ekim merkezi