Saç ekimi nedir ? FUE yöntemi

FUE tekniği ile verici
alından alınan ufak greft parçacıkları yine aynı teknik ile alıcı alana aktarılıyor...

>devamı

Saç ekimi video

Saç ekimi teknikleri,
saç dökülmesi, kirpik ve kaş ekimi ile ilgili her şey video sayfamızda...

>devamı

Saç ekimi öncesi ve sonrası

Saç ekimi işlemi öncesinde, işlem sırasında ve işlem sonrasında hastalar neler yaşamaktadır...

>devamı

REPAIR


2004 yılında Op.Dr.Alper TUNCEL ve Emel Bayar TUNCEL tarafından kurulan merkezimiz 2008 yılında REPAIR ismini alarak yoluna devam etme kararı almıştır. Kurumumuz saç ekimi işleminin Plastik Cerrahi gibi oldukça zor ve uzun eğitimden geçmiş bizler ve bizlere yardımcı saç ekimi asistanlarımız tarafından daha yaygın olarak yapılmasını sağlamayı görev edinmiştir.

Hastalarımıza şimdiye kadar oldukça kötü koşullarda yapılagelen saç ekim operasyonlarının daha modern ve daha gelişkin bir şekilde yapılmasını sağlamak daima ana hedefimiz olacaktır. Bu konuyla ilgili yasal düzenlemelerin yapılabilmesi amacıyla merkezimizin kurucusu Op.Dr.Alper TUNCEL gerek Türk

Plastik Cerrahi Derneği, gerekse Sağlık Bakanlığı ile fikir alışverişinde bulunmakta ve konuyla ilgili tecrübelerini bahis konusu kurumlarla paylaşarak sağlıklı bir yasal altyapının oluşturulmasına katkı vermektedir. Bu konuyla ilgili dernekleşme faaliyetlerine de kardeş kuruluşlarla ortaklaşa çalışmalar sayesinde hız verilmiş olup, bunun meyvelerini hastalarımız toplamış olacaktır.

NEDEN REPAIR ?
Saç ekimi konusunda uzun süredir hizmet veren kuruluşumuz 2008 yılından itibaren “REPAIR Saç Ekimi” olarak hizmet vermeye başlamıştır.

“Repair” kelime anlamı olarak Türkçe’de “onarım” anlamına geliyor. Tabii ki Plastik Cerrahi’nin ilgi alanına giren tüm estetik ameliyatların olduğu gibi “saç ekimi” de aslında bir onarım işlemi.
Tabii ki tüm isim değişikliklerinde olduğu gibi bu süreç de bizim için oldukça sancılı oldu. Başta siz hastalarımıza ulaşmak, eski hastalarımızı bilgilendirerek yeni merkezimize davet etmek, v.b. birçok çalışma yapmamız gerekti. Kurumsal kimliğimizi zaten mevcut olan 10 seneyi aşan tecrübemizle birleştirmek tabii ki siz değerli hastalarımızın da katkılarıyla bizim için oldukça kolay olacaktır.

Sizlerden ricamız yanlış yönlendirmelerden etkilenmeden kuruluşumuza gelerek bizlere ulaşmanız ve bu sayede saç ekimi ve estetik konularındaki ihtiyaçlarınıza uygun yöntemlerden birini tercih etme şansına kavuşmanızdır. Adresimiz ve ismimiz değişti ama alışmış olduğunuz ekibimiz hizmetinize devam ediyor.

Saç ekimi operasyonlarını anlaşmalı hastaneler ve tıp merkezlerinde yapmaktayız.

İSAPS EASAPS Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği ESTETİK PLASTİK CERRAHİ DERNEĞİ Repair saç ekim merkezi