Saç ekimi nedir ? FUE yöntemi

FUE tekniği ile verici
alından alınan ufak greft parçacıkları yine aynı teknik ile alıcı alana aktarılıyor...

>devamı

Saç ekimi video

Saç ekimi teknikleri,
saç dökülmesi, kirpik ve kaş ekimi ile ilgili her şey video sayfamızda...

>devamı

Saç ekimi öncesi ve sonrası

Saç ekimi işlemi öncesinde, işlem sırasında ve işlem sonrasında hastalar neler yaşamaktadır...

>devamı

Saç Kestirmeden Saç Ekimi Yapılabilmektedir


Saç ekimi uygulamalarında son olarak yaşanan en büyük yeniliklerden birisi saçların kesilmeden ekim yapılabileği.. Özellikle üst düzey yöntecilerin, iş adamların, bürokratların, sanatçıların saçlarının kesilmesine gerek kalmadan saç ekimi işlemi yapılabiliyor. Bu sayede saçlarının kesilmesinden endişe duyanlar uygulanan bu yöntem sayesinde saçların kesilmesine gerek duyulmadan saç ekimi yaptırabilecekler.

Hafta sonu saç ekimi

Saç ekimi yaptırmak isteyenler genellikle yıllık izinlerini bekliyorlar yada yaşantılarından ödün vermek zorunda kalıyorlardı.. Ayrıca saçlarının kesilmesi ile beraber boşa harcanın zamanda oldukça can sıkıcıydı.. Saç ekiminde saçların kesilmesi uygulamasının kalkması ile beraber kişiler yanlızca hafta sonunu ayırarak hafta içine kadar saçlarını ektirmiş oluyorlar ve işlerine yeniden devam ediyorlar. Bu sayede yıllık izinlerini de boş yere kullanmamış oluyorlar.

Çevrenizdeki saç ekimi yaptırdığınızı anlamıyor

Yapılan uygulama ile beraber kimse saç ekimi olduğunuzu anlamadan saç ekimi yaptırmış oluyorsunuz. Yapılan işlem ile beraber bir haftada tamamen iyileşme sağlanmış oluyor. Bu uygulama ile beraber kişiler gür ve sağlıklı saçlara sahip oluyorlar.

No Shave Fue Tekniği

No Shave Fue Tekniği saçlarını kestirmeden saç ekimi işlemidir. Yıllardan uygulanan saç kesme işlemi bir çok kişiyi saç ekiminden uzaklaştırıyordu. No Shave Fue Tekniği ile artık saç ekiminde saçların kesilmesine gerek duyulmadan saç ekimi yapılabiliyor.

Kadınlar için oldukça iyi bit uygulama

Özellikle bayanlar için son derece mükemmel bir uygulama olan No Shave Fue Tekniği böylelikle bayanların saç ektirmesine gerek kalmadan saç ekimi uygulaması yapılabiliyor. Son yıllarda daha fazla kök sayısı ile daha sık saç ekimi uygulamasının gerçekleştirildiği No Shave Fue Tekniği metodu ile sonuç oldukça memnun edici oluyor.

No Shave Fue Tekniği Avantajları

– Yapılan saç ekimi operasyonunda oluşan izler saçlar arasında kalacağı için saç ekimi işlemi yaptırdığınızbelli olmaz.

– Saçlarınız kesilmeyeceği için dışarıdan dikkat çekici bir durumunuz söz konusu olmayacağı için saç ekimi işlemi sonrasında kendinizi oldukça rahat hissedeceksiniz.

– Saç ekimi uygulamalarında saçların kesilmemesi ile beraber gündelik hayatınıza daha hızlı bir dönüş gerçekleştirmiş olacaksınız.

– Önemli görüşmelerden, yoğun iş temposundan, arkadaşlarınız ile görüşmelerinizden geri kalmamış olursunuz

No Shave Fue Tekniği Dezavantajları

– Saç ekimi işlemi sonrasında sonuç hemen görülür ve bu durum yakın çevrede dikkat çekici olabilir.

– Saç ekimi sonrasında bölgede bir yoğunlaşma olur bu durum sizi oldukça memnun eder fakat 4 haftalık süre içerisinde oluşan şok dökülme ile beraber motivasyonunuz düşebilir. Bu geçici dökülmedir.

– Saçların kesilmeden uygulanadan saç ekimi işlemi daha fazla dikkat ve beceri isteyen bir işlem olduğundan daha maliyetli olabilir.

– Bu uygulama her saç tipinde yapılamamaktadır. Tedavi sırasında doktorunuz bu işlemin sizin saç tipinize uygun olup olmadığını kontrol edecektir.

Saç ekimi operasyonlarını anlaşmalı hastaneler ve tıp merkezlerinde yapmaktayız.

İSAPS EASAPS Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği ESTETİK PLASTİK CERRAHİ DERNEĞİ Repair saç ekim merkezi