Saç ekimi nedir ? FUE yöntemi

FUE tekniği ile verici
alından alınan ufak greft parçacıkları yine aynı teknik ile alıcı alana aktarılıyor...

>devamı

Saç ekimi video

Saç ekimi teknikleri,
saç dökülmesi, kirpik ve kaş ekimi ile ilgili her şey video sayfamızda...

>devamı

Saç ekimi öncesi ve sonrası

Saç ekimi işlemi öncesinde, işlem sırasında ve işlem sonrasında hastalar neler yaşamaktadır...

>devamı

Saç ekimi kimlere yaptırılır ?


Saç ekimi işlemi saçlı deriye uygulanan bir cerrahi işlem..Bu işlemin doktorlar tarafından uygulanması gerekir. Ülkemizde Estetik Plastik Cerrahi Uzmanları ve Dermotoloji Uzmanları tarafından uygulanmakta olan bu yöntem, değişik branştaki doktorlar tarafından da uygulanabilmektedir. Fakat şunun altını özellikle çizmek gerekir ki güzellik salonlarında yada kuaförlerde uygulanacak kadar da basit bir işlem kesinlikle değildir.

Mutlaka steril şartlar altında yapılması gereken, belirli sağlık şartlarına uygun yerlerde yapılması gereken ve mutlaka doktorun işin içine girdiği, işlemleri uyguladığı, işlemi yaptığı bir işlem olması gerekiyor. Yani sadece bir ekip tarafından yönetilebilecek bir işlem değil ama cerrahi bir ekiple mutlaka doktorun olması gereken bir işlemdir.

Saç ekimi yaptırmak isteyen kişilerin saç ekimi için gittikleri yerlerde görüştükleri kişilerin uzman doktor olup olmadıklarını, bir plastik cerrahi uzmanı olup olmadıklarını veya bir dermotoloji uzmanı olup olmadıklarını mutlaka kontrol etmeleri gerekiyor. Gerekirse bu uzmanların diplomalarını görmeleri gerekiyor. Uzmanlık dallarını gösteren diplomalarını görmeleri gerekiyor. Saç ekimi ektirmeyi isteyen kişilerin saç ekimi merkezlerine gittiklerinden bu merkez tarafından ve doktor tarafından yapılmış olan saç ekimlerini birebir görmeleri bence en doğru sonucu verir, doğru kararı vermelerinde önemli bir unsurdur. Saç ekimi yaptırmış olan önceki hastaların telefonlarını istemeleri ve ve kendileri ile direk görüşülmesi temasa geçilmesi kişilerin karar vermelerinde daha net bir sonuç ortaya çıkaracaktır.

Saç ekimi operasyonlarını anlaşmalı hastaneler ve tıp merkezlerinde yapmaktayız.

İSAPS EASAPS Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği ESTETİK PLASTİK CERRAHİ DERNEĞİ Repair saç ekim merkezi