Saç ekimi nedir ? FUE yöntemi

FUE tekniği ile verici
alından alınan ufak greft parçacıkları yine aynı teknik ile alıcı alana aktarılıyor...

>devamı

Saç ekimi video

Saç ekimi teknikleri,
saç dökülmesi, kirpik ve kaş ekimi ile ilgili her şey video sayfamızda...

>devamı

Saç ekimi öncesi ve sonrası

Saç ekimi işlemi öncesinde, işlem sırasında ve işlem sonrasında hastalar neler yaşamaktadır...

>devamı

Kadınlarda saç ekimi yapılır mı ?


Kadınlarda saç dökülmesi eğer genetik tipteyse ve saç seyrekliği çok ileri seviyelere ulaştıysa yani kadın saçlarını toplamadan sosyal hayata giriş yapamıyorsa bir havuza yada denize gittiğinde çok büyük sıkıntılar yaşıyorsa, saçlar ıslandıktan sonra kapatıcılığını yitiriyorsa saç ekimi uygulaması yapılabilir.

Kadınlarda görülen bu genetik tipteki dökülmelerde donör alan dediğimiz verici bölgedeki saçlarda da bir incelme gözlemlenebiliyor. Bu sebeple kadınlarda ense bölgesinden yada kulak arkasından alınan saç köklerinden istediğimiz derecede greft elde edemiyoruz. Ekildikten sonra çıkan saçlar yine cılız bir biçimde görünebiliyor.

Kadınlarda uygulanan saç ekimi yöntemlerinde erkeklerdeki kadar başarılı sonuçlar elde edilemiyebiliyor. Ancak ince eleyip sık dokunan vakalarda hasta ile birebir görüşerek kendisine verilebilecek sonuçlar hakkında detaylı bir bilgilendirme yapılarak kadınlarda saç ekimi uygulamalarında da güzel sonuçlar alınabilir.

Saç ekimi operasyonlarını anlaşmalı hastaneler ve tıp merkezlerinde yapmaktayız.

İSAPS EASAPS Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği ESTETİK PLASTİK CERRAHİ DERNEĞİ Repair saç ekim merkezi