Saç ekimi nedir ? FUE yöntemi

FUE tekniği ile verici
alından alınan ufak greft parçacıkları yine aynı teknik ile alıcı alana aktarılıyor...

>devamı

Saç ekimi video

Saç ekimi teknikleri,
saç dökülmesi, kirpik ve kaş ekimi ile ilgili her şey video sayfamızda...

>devamı

Öncesi ve sonrası

Saç ekimi işlemi öncesinde, işlem sırasında ve işlem sonrasında hastalar neler yaşamaktadır...

>devamı

Kaş ve kirpik ekimi nasıl yapılır?


Son yıllarda kıyafetlerde olduğu gibi insanlarda yapılan yüz ameliyatlarında, kaş, kirpik ve saç şekillerinde de son moda trendler olmakta.. Bunların içerisinde en fazla ilgi çekeni kaş kalınlaştırma… Kaş kalınlaştırma işlemleri kalıcı makyajla yapıldığı gibi aslında insanın kendi saçıyla yani kendi saçının ekilmesiyle yapıldığında daha doğal bir görüntü sağlamakta ve daha uzun ömürlü olmaktadır.

Kaş ekiminde aynı saç ekiminde olduğu gibi insanın kendi ensesinde dökülmeye dayanıklı olan kıl kökleri seçilir. Seçilen bu kıl kökleri kişinin kaş bölgesine aktarılır. İstenen sonuç ise saç ekiminde olduğu gibi 6 ay içerisinde son halini alır. Aynı şekilde kirpik bölümü içinde, kirpik dökülmesi yaşayan hastalarda kirpik ekimide saç ekiminde olduğu gibi kıl köklerinin aktarılması işlemi ile yapılabilmektedir.

12 Yorum Yapılmıştır

gamze

Doktor bey kardeşime kaş ekimi yaptırmak istiyoruz. Yaklaşık 10 yıl önce kardeşimin kaşında yaralanma sonucunda bir iz kaldı. Yapılacak kaş ekimi işlemi ile bu yaralanan bölge kapatılabilir mi ? Bir hafta içerisinde bu işlemin olması lazım

Uzman Doktor

Kaş ekimi yapılarak yara izi tamir edilebilir ve oldukça iyi sonuçlar alabiliriz. Ama bu sonucu almak için en az 2 ay beklememiz lazım.Bir hafta içinde ekilen kaşların yerine adapte olması ve uzaması, daha doğrusu canlanabilmesi pek mümkün değil , bunun için belli bir süre geçmesi gerekli.

leyla naz

Doktor bey merhabalar benim kaşlarım döküldüler. Nedenini bilmiyorum. Kaş ektirmek istiyorum. Kaşlarım ekildikten snra tıpkı saçlarım gibi uzarlar mı ? Fiyatları nedir ?

Uzman Doktor

Kaş ekimi fiyat için sitemizde bulunan telefon numaralarını arıyabilirsiniz. Kaş ekimi işlemide saç ekimi işlemleri gibi olur.

nusret gediz

Doktr bey bende alopesi areata hastalığı var bu hastalıktan dolayı saçlarım kirpiklerim ve kaşlarım döküldüler. Acaba bana saç ekimi kirpik ve kaş ekimi olur mu ?

Uzman Doktor

Muayene sonrası gerekli işlmler uygulanabilir.

cihan

Merhaba hocam ben sakal ekimi yaptırmak istiyorum. Yanlız sivilcelerim için aknetrent kullanıyorum. bunun bir yan etkisi olur mu izler kalır mı yüzümde.

Uzman Doktor

Sivilce denilen şeyler varsa olmaz iltihab olşur, muayene olmak için iletişim adresim mevcutsitedeki telefon numaralarını arıyabilirsiniz.

ibrahim

hocam benım kaşlarım döküldü tamamen ektirmek istiyorum . normal bi kaş gibi dogal dururmu.

Normale çok yakın olur, kimse de anlayamaz. Tek derdiniz ise 1-2 haftada bir kısaltmak olur.

merhabalar.benim küçükken sol kaşımın ucu açıldı oradan kıl çıkmıo isteğe bağlı kök sadece o bölgeye ekim yapılabirmi

Tabii ki yapılır Ayşe hanım.

Yorum Gönder


Güvenlik Sorusu *

Saç ekimi operasyonlarını anlaşmalı hastaneler ve tıp merkezlerinde yapmaktayız.

İSAPS EASAPS Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği ESTETİK PLASTİK CERRAHİ DERNEĞİ Repair saç ekim merkezi